RENOWACJA I NAPRAWA NAGROBKÓW

Jako firma dysponująca wieloletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej świadczymy nie tylko usługi kamieniarskie. Rzecz jasna, są one podstawą naszej działalności, doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że produkcja i montaż nagrobka nie wystarczy. O każdy kamienny pomnik należy bowiem umieć we właściwy sposób zadbać. Tylko odpowiednia pielęgnacja i okresowe naprawy są w stanie zapewnić jego wieloletnią trwałość. Produkujemy stylowe i tanie pomniki, jednak wiemy również doskonale, co zrobić, aby nagrobek odpowiednio się prezentował i funkcjonował przez długi czas. W związku z tym, w naszej ofercie znajduje się także renowacja nagrobków. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem nagrobków i kompleksowym dbaniem o ich dobry stan. W skład oferty wchodzi również czyszczenie nagrobków wykonywane przy użyciu specjalnych środków chemicznych dobranych odpowiednio do rodzaju nagrobka. Dzięki sprawnemu działaniu możemy doprowadzić do ładu nawet zniszczone tanie nagrobki.


Szeroki zakres usług kamieniarskich

Regularne czyszczenie pomników daje gwarancję jego dłuższej trwałości. Być może dzięki temu naprawa pomników nie będzie konieczna. Renowacja pomników w naszym wykonaniu przyniesie zmiany, których nasi Klienci od nas oczekują. Kompleksowe sprzątanie i naprawa są niezbędne, zwłaszcza jeśli grób jest wiekowy lub sami nie mamy możliwości, by odwiedzać go regularnie. Wychodzimy więc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponując usługi kamieniarskie w szerokim zakresie. Wykonujemy czynności renowacyjne w sposób profesjonalny, mając na uwadze zarówno oczekiwania klienta, jak i szacunek do zmarłego. Naprawa nagrobków wykonywana przez naszych fachowców daje gwarancję wysokiej trwałości. Z całą pewnością, jeżeli posiadają Państwo w niekoniecznie dobrej kondycji nagrobki, renowacja wykonana przez naszą firmę to gwarantowane zadowolenie z usługi i przywrócenie dawnych cech pomnika. Dla Państwa wygody zapewniamy również usługę stałej opieki nad nagrobkami, w skład której wchodzi sprzątanie grobów i utrzymywanie ich w dobrym stanie. To znakomite rozwiązanie dla osób, które nie dysponują zbyt dużą ilością wolnego czasu.

Regularne sprzątanie grobów

Zarówno sprzątanie grobów, jak i inne usługi kamieniarskie świadczymy nie tylko w Szczecinie, ale także na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy stałą pomoc w tym zakresie wielu zadowolonym klientom. Czyszczenie nagrobków można zamówić jako jednorazową usługę lub pakiet wielomiesięcznej opieki nad pomnikiem. Tę ofertę kierujemy głównie do osób szczególnie zabieganych, które jednak pamiętają o swoich przodkach i chcą sobie zapewnić regularne sprzątanie grobów świadczące o ich szacunku. Dzięki nam nawet tanie nagrobki lub te wiekowe odzyskają swój blask i będą się doskonale prezentować. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kierowania zapytań o wycenę indywidualnej oferty na czyszczenie grobów i inne usługi.Zagospodarowanie przestrzeniOferujemy również wykonanie najbliższego otoczenia nagrobka.


kostka brukowa

Kostka
brukowa

od 250 zł /m2
kostka granitowa

Kostka
granitowa

od 350 zł /m2
płytki gresowe

Płytki
gresowe

od 300 zł /m2
Ozdobne kamienie przy nagrobkach

Wysypanie
kamieniami

od 100 zł /100 kg